تاریخ امروز:۲ فروردین ۱۴۰۲

خرید بیمه تکمیلی درمانی

Rate this post

آیا شما هم به دنبال خرید بیمه تکمیلی درمانی هستید؟ حتما می دانید که استفاده از یک سری بیمه های خاص در کشور عزیز ما یعنی ایران، الزامی هستند. بیمه هایی که می توانند به صورت مستقیم بر روی سلامتی جان و مال شما موثر باشند، در دسته بیمه های الزامی قرار خواهند گرفت. جالب است بدانید که انواع بیمه تکمیلی درمانی، بیمه های خاص و کاربردی به حساب می آیند که دسته بندی های متنوعی داشته و می توانند به صورت مستقیم بر روی روند درمان بیماران پر هزینه و سلامتی آنها موثر باشند. امروز ما قصد داریم تا در مورد روند خرید بیمه تکمیلی درمانی و شرایط آن با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

خرید بیمه درمان تکمیلی
خرید بیمه تکمیلی درمان

بیمه تکمیلی درمانی چیست؟

قبل از بررسی روند خرید بیمه تکمیلی درمانی، بیایید تا نگاهی به چیستی این مدل از بیمه بیندازیم. به صورت کلی، بیمه تکمیلی یکی از مهم ترین انواع بیمه به حساب می آید که می تواند برای جبران هزینه های زیاد درمان مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از بیمه تکمیلی درمانی، شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید قسمت عمده ای از هزینه های درمانی خود را بر عهده شرکت بیمه کننده بگذارید. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از این بیمه به امری مهم تبدیل شود. به خاطر داشته باشید که تهیه بیمه تکمیلی بدون بیمه پایه امکان پذیر نیست. همانطور که از نام این بیمه پیداست، تکمیلی بوده و به عنوان یک افزونه برای بیمه پایه شناسایی می شود. شما می توانید به صورت سالانه با پرداخت حق بیمه، از خدمات شرکت های فعال در زمینه ارائه بیمه تکمیلی استفاده نمایید.

به خاطر داشته باشید که این مدل از انواع بیمه به شدت کاربردی بوده و شما با خیال راحت می توانید آن را به کار گیرید. جدا از این مسئله، خرید بیمه تکمیلی درمانی یک روند آینده نگری خوب را در خود جای داده است. بالاخره حادثه و بیماری از جمله مواردی هستند که کاملا غیر منتظره رخ می دهند. استفاده از موارد خاصی همچون بیمه تکمیلی به شما کمک می کند تا به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی نسبت به کاهش هزینه های درمان در هنگام حادثه اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که انواع بیمه تکمیلی می توانند در زیر شاخه ها و مدل های متنوعی در بازار به فروش برسند. انتخاب بهترین مدل یک مسئله مهم به حساب می آید. انواع بیمه تکمیلی درمان می توانند مکمل سایر مدل های بیمه همچون بیمه های تامین اجتماعی، سلامت و غیره هم به حساب بیایند.

مزایای خرید بیمه تکمیلی درمانی

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق، مهم ترین مزایای خرید بیمه تکمیلی درمانی چیست؟ اصلا ما چرا باید روند خرید بیمه تکمیلی درمانی را طی کنیم؟ در پاسخ به این سوال، باید مجددا نگاهی به تعریف این بیمه بیندازیم. به صورت کلی، در زمان بیماری های پر هزینه و آسیب های جدی، این بیمه می تواند حجم زیادی از هزینه های پرداخت شده توسط بیمار را کاهش دهد. همی مسئله هم باعث شده تا استفاده این بیمه اهمیت زیادی پیدا نماید. لازم به ذکر است که این بیمه می تواند یک مکمل قوی برای دیگر مدل های بیمه هم شناسایی شود. شرکت های زیادی در زمینه فروش بیمه تکمیلی درمانی فعالیت می کنند. در صورتی که شما هم به دنبال دریافت بیشترین بازدهی هستید، لزوما باید از خدمات بهترین شرکت های فعال در زمینه ارائه این بیمه هم استفاده نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

شرایط خرید بیمه تکمیلی درمانی

با استفاده از خدمات بهترین تیم های فعال در زمینه فروش بیمه تکمیلی درمانی، شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید امنیت مالی خود در برابر روند درمانی پر هزینه را بالا ببرید. البته که با خرید بیمه تکمیلی درمانی شما می توانید پوشش های متنوعی را دریافت نمایید. در لیست زیر، شما می توانید چند مورد از هزینه های سنگینی که بیمه آنها را تحت پوشش قرار می دهد مشاهده نمایید. همه این موارد هزینه بالایی داشته و بدون استفاده از بیمه تکمیلی می توانند هزینه زیادی را بر روی دست شما بگذارند.

 • هزینه عمل های حیاتی جراحی
 • هزینه های بیمارستانی سنگین
 • هزینه های پاراکلینیکی
 • هزینه های عمل سر پایی
 • هزینه های عینک و سمعک
 • هزینه های دندان پزشکی
 • هزینه های درمان اروتز
 • هزینه های آزمایشگاهی

البته، ناگفته نماند که با خرید بیمه تکمیلی درمانی شما همچنان باید یک سری از هزینه های پرداختی را خودتان پرداخت نمایید. جدا از این مسئله، برخی از عمل های حساس و پر هزینه تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. مثلا برخی از خدمات دندان پزشکی در محدودیت این بیمه دارند. شرکت های فعال در این زمینه، یک سقف قیمتی برای پرداخت هزینه های بیماران را مشخص می نمایند. توجه به آن سقف قیمتی به شما کمک می کند تا بهترین شرکت را انتخاب نمایید. ولی وجود سقف قیمتی باعث می شود تا گاهی اوقات هزینه های پرداختی شما هم برای بیماری افزایش پیدا نماید.

انواع بیمه تکمیلی درمانی کدام اند؟

بیمه صورت کلی، برای خرید بیمه تکمیلی درمانی شما باید در ابتدا نوع آن را مورد بررسی قرار دهید. انتخاب بهترین نوع بیمه تکمیلی درمانی قبل از اقدام برای خرید، مسئله ای مهم و کلیدی به حساب می آید که می تواند روند انجام فعالیت های مختلف را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار دهد. به خاطر داشته باشید که انواع بیمه تکمیلی درمانی می توانند بر روی هزینه پرداختی شما به عنوان حق بیمه هم تاثیر گذار باشند. پس، اگر شما هم به دنبال دریافت بیشترین بازدهی ممکن از این روند هستید، لزوما باید به دنبال استفاده از بهترین و قوی ترین مدل های بیمه تکمیلی درمانی استفاده کنید تا در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید. با استفاده از بهترین انواع بیمه تکمیلی درمانی، شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید هزینه های درمانی خود را کاهش دهید.

راه های خرید بیمه تکمیلی درمانی

از جمله رایج ترین مدل های این بیمه می توان به بیمه تکمیلی انفرادی، گروهی، خانوادگی، زایمان و بازنشستگان اشاره کرد. همانطور که مشاهده می کنید، هر کدام از این بیمه ها یک سری ویژگی های خاص داشته و در یک موقعیت خاص هم مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا بیمه های انفرادی، برای یک فرد خاص مورد استفاده قرار گرفته و بیمه های خانوادگی، می تواند همه اعضای یک خانواده را در برابر هزینه های بالای درمان و انجام عمل های جراحی مختلف بیمه نماید. جدا از این مسئله، شما باید به شرکت ارائه کننده بیمه هم توجه داشته باشید. با اینکه اکثر شرکت های فعال در این زمینه، اکثر این بیمه ها را در خود جای داده اند ولی به صورت کلی گاهی اوقات برخی از شرکت ها محدودیت های خاصی را در این زمینه اعمال می کنند. با انتخاب بهترین شرکت های فعال در زمینه ارائه و فروش بیمه تکمیلی درمانی، شما دیگر با مشکلی در این زمینه مواجه نخواهید. شد.

شرایط خرید بیمه تکمیلی درمانی

شرایط خرید بیمه تکمیلی درمانی می تواند بسته به نوع بیمه تغییر پیدا نماید. به صورت کلی، بر اساس ماده ۱۷ آیین نامه ۹۹ شورای عالی بیمه، هر فردی می تواند از بیمه تکمیلی درمانی استفاده نماید. یعنی در این زمینه هیچ محدودیتی وجود نداشته و فارق از شرایط، شما به راحتی و با خیال راحت می توانید از این بیمه استفاده نمایید. ولی، به صورت کلی گاهی اوقات شرکت هایی که به دنبال استفاده از این بیمه هستند با یک سری چالش های خاص مواجه می شوند. این شرکت ها باید به شرایط استفاده از این بیمه توجه داشته باشند.

چند سال پیش، خرید بیمه تکمیلی درمانی فقط برای شرکت هایی امکان پذیر بود که تعداد کارکنان آنها بالای ۵۰ نفر بود. ولی امروزه دیگر شرایط خرید این بیمه تغییر پیدا کرده است. شرکت هایی که تعداد کارکنان آنها زیر ۵۰ نفر می باشد هم با خیال راحت می توانند نسبت به خرید بیمه تکمیلی اقدام نمایند. به خاطر داشته باشید که شرایط خرید این مدل از بیمه برای شرکت ها و محیط های تجاری، فقط هزینه پرداخت شده به عنوان حق بیمه را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. برای دریافت بیشترین بازدهی، در ابتدا بهتر است که شرایط کاری شرکت خود را مورد بررسی قرار دهید و سپس نسبت به خرید بیمه تکمیلی درمانی اقدام نمایید.


مزایای خرید بیمه تکمیلی درمانی

بهترین راه خرید بیمه تکمیلی درمانی کدام است؟

تا به امروز افراد زیادی از ما سوال پرسیده اند که به صورت دقیق بهترین راه خرید بیمه تکمیلی درمانی کدام است؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که در حال حاضر شرکت های زیادی در سراسر ایران در زمینه ارائه خدمات مربوط به این بیمه فعالیت می کنند. ولی، در جهت دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما لزوما باید بهترین را انتخاب نمایید. متاسفانه در حال حاضر مشخص کردن بهترین شرکت فعال در زمینه فروش بیمه تکمیلی درمانی غیر ممکن است. در لیست زیر شما می توانید چند مورد از بهترین شرکت های فعال در این زمینه را مشاهده نمایید.

 • بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ
 • بیمه تکمیلی پارسیان
 • بیمه حکمت صبا
 • بیمه شخص واحد دی
 • بیمه تکمیلی دانا
 • بیمه تکمیلی ایران
 • بیمه تکمیلی سامان
 • بیمه تکمیلی البرز
 • بیمه تکمیلی SOS
 • بیمه تکمیلی سرمد
 • بیمه تکمیلی معلم

کلام آخر

همانطور که در مقاله امروز ما مشاهده کردید، روند خرید بیمه تکمیلی درمانی، روندی مهم و پر اهمیت به حساب می آید که می تواند هزینه های درمانی شما را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار دهد. برای دریافت بیشترین بازدهی، بهتر است که به دنبال استفاده از خدمات بهترین تیم بر اساس شرایط فروش خدمات باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *